Twoja Alfa © 2017 

Usługi dodatkowe

» Zamówienia specjalne

Nie znalazłeś poszukiwanego towaru lub w danej chwili jest on niedostępny? Koniecznie spytaj o niego sprzedawcę. Postaramy się sprowadzić wszystko, czego potrzebujesz.

 

» Mieszalnik farb

Możesz wybrać jeden z tysiąca kolorów z wzornika a nasi doradcy przygotują go dla Ciebie. Dotyczy to zarówno farb ściennych, jak i fasadowych oraz emalii.

Jeśli zabraknie Ci farby podczas malowania - nie ma problemu, przygotujemy ten sam kolor i odcień.

 

» Transport

Z myślą o Klientach, którzy robią w naszych sklepach te duże i te mniejsze zakupy, przygotowaliśmy usługę dostawy!

Z przyjemnością pomożemy Ci w załadunku i przewiezieniu zakupów do domu - wystarczy, że wskażesz wybrane miejsce dostawy, a nasi pracownicy dowiozą wszystkie zakupy zrobione w naszym sklepie.

Wysokość opłaty za transport jest zależna od masy zakupionego towaru i odległości do miejsca dostawy.

 

W naszych sklepach można skorzystać z oferty darmowej dostawy.

Dla naszych Klientów, którzy dokonają zakupów na kwotę nie niższą niż 1000 PLN oraz o masie do 1 tony i gdy miejsce dostawy znajduje się w odległości do 10 km od sklepu - dostawa gratis!

 

Szczegóły w sklepie.

 

» Profesionalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Pracownicy działu obsługi klienta pomogą Ci w razie problemów technicznych z produktami zakupionymi w naszych sklepach. W przypadku awarii sprzętu zapewniamy możliwie jak najszybsze rozpatrzenie reklamacji.

 

» Sprzedaż ratalna

Jeżeli nie chcesz płacić gotówką za wybrany przez Ciebie towar, możesz otrzymać go w systemie ratalnym. Zapewniamy minimum formalności i przystępne raty.

 

» Recykling / utylizacja

Dbamy o środowisko. Przy zakupie nowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nieodpłatnie przyjmujemy do recyklingu stary sprzęt tego samego rodzaju.

 

» Płatności kartą kredytową

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe wszelkich banków, działające w systemach Visa i Mastercard.

 

» Prawo zwrotu

W sklepach Twoja Alfa przysługuje Klientom prawo do zwrotu towaru. Warunkiem dokonania zwrotu jest dostarczenie towaru nieużywanego i w oryginalnym opakowaniu. Konieczne jest przedstawienie dowodu zakupu.

 

» Pomoc w załadunku

Martwisz się, jak samodzielnie zapakować zakupione produkty do samochodu. W razie potrzeby nasi pracownicy Działu Obsługi Klienta służą pomocą!

 

» Zakupy na telefon

W Twoja Alfa możesz kupić wszystko nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i podasz listę zakupów.

 

» Montaż zakupionych produktów

Szukasz firm do montażu zakupionych produktów które kupiłeś?

Możesz skorzystać z usług jednego z naszych partnerów.

 

» Doradca ekspert

Opis produktu jest dla Ciebie niewystarczający? A może chciałbyś zrobić remont łazienki lub wprowadzić powiew świeżości do swojego ogrodu?

Nic prostszego. Zadzwoń do nas i skorzystaj z wiedzy naszych doradców. Gwarantujemy naszym Klientom prawdziwie fachową pomoc i profesjonalne porady.

 

» Rezerwacja towarów

Teraz żadna oferta już Ci nie umknie. Możesz skorzystać z naszej usługi i zarezerwować interesujący Cię produkt, a potem odebrać go w dogodnym dla siebie terminie. Zyskaj pewność zakupu!

 

» Wycinanie otworów w zlewozmywakach

Na życzenie wycinamy otwory pod baterie w zlewozmywakach metalowych.

 
X

Hasło:

Złe hasło