Twoja Alfa © 2017 

O nas

Codziennie staramy, się by w świadomości odbiorców nasze sklepy utożsamiane były z miejscami, w których oferowany jest markowy produkt w dobrych cenach z kompetentną i miłą obsługą.

 

Zróżnicowane potrzeby naszych Klientów realizujemy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Naszą ambicją jest zagwarantowanie profesjonalnej obsługi merytorycznej, logistycznej i technicznej. W ten sposób osiągamy nasz podstawowy cel: zaufanie i lojalność Klientów.

 

Co nas wyróżnia:

 

Szeroki asortyment

Oferujemy szeroką gamę produktów niezbędnych do budowy, remontu i wyposażenia domu. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 20 000 artykułów, zlokalizowanych na ponad 2 000 m2 powierzchni handlowej.

 

Niskie ceny na co dzień

Posiadając dużą siłę zakupową oraz bardzo szerokie kontakty handlowe możemy zapewnić naszym Klientom atrakcyjne ceny każdego dnia na wszystkie oferowane przez nas produkty. Dzięki temu jesteśmy postrzegani jako najtańszy sklep na lokalnym rynku. U nas Klient zawsze może negocjować ceny.

 

Doradztwo

Nasza kadra, to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie w branży, dzięki temu możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną i fachową pomoc w każdej sytuacji. Dla nas Klient jest najważniejszy!

 

Usługi dodatkowe

Mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów oferujemy szereg usług dodatkowych, miedzy innymi: kalkulację kosztów materiałów, pomoc przy załadunku, transport produktów do Klienta.

 

 
X

Hasło:

Złe hasło