Twoja Alfa © 2017 

Kilka słów o nas

Nasz zespół

Kadra kierownicza wyższego szczebla

Twoja Alfa Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2012 roku. Początkowo zakres działalności ograniczał się wyłącznie do punktu sprzedaży w Kołobrzegu. W maju 2013 roku firma otworzyła kolejny punkt sprzedaży w Koszalinie na ulicy Franciszkańskiej. Z biegiem czasu, w trosce o dalszy rozwój i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Twoja Alfa postanowiła oficjalnie zaistnieć w Internecie. Obecnie Twoja Alfa to dwa sklepy z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz stale rosnące grono Klientów.

Twoja Alfa łączy ludzi z pasją.

Specjaliści z doświadczeniem trudnego i wrażliwego rynku, pełni empatii w relacjach z Klientami.

 

Cenna wiedza i doświadczenie.

Nasi pracownicy stale poszerzają swoje umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach branżowych.

 

Gramy fair play.

Nie jesteśmy korporacją, wszyscy się znamy i mówimy do siebie po imieniu. Naszą mocną stroną jest atmosfera nieskrępowana sztywnymi zasadami.

O utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług i jakości produktów dba doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza, która posiada dogłębione zrozumienie procesów biznesowych i wpływ poszczególnych działów na funkcjonowanie całej firmy.

W skład kadry kierowniczej wchodzi Prezes zarządu Arkadiusz Bielecki, którego głównym zadaniem jest prowadzenie spraw spółki i jej reprezentacja. Podlegają mu bezpośrednio kierownik sklepu i główna księgowa.

Stanowisko kierownicze w naszej firmie obejmuje Sylwia Kozicka, która kieruje podległym jej personelem i odpowiada za całość pracy w sklepie.

 
X

Hasło:

Złe hasło